Онлайн гра Rash Race 2. Грати онлайн безкоштовно в гру Rash Race 2. Скачати гру Rash Race 2. Ігри Гонки - Для хлопчиків

Безкоштовні ігри онлайн

У меню виберіть режим змагань або практики, та промчитеся по треках на потужному мотоциклі. Ваше завдання: набрати максимальну швидкість і першим фінішувати.

© zxcgame.com - безкоштовна онлайн гра Rash Race 2 ().
Зіграйте в онлайн флеш гру Rash Race 2 безкоштовно. Не забудьте оцінити гру Rash Race 2 і поділитися цією грою зі своїми кращими друзями.

Ігри онлайн:

Онлайн ігри:

Додати в закладки

Гра Rash Race 2 онлайн

Опис гри Rash Race 2 онлайн. Як грати в онлайн гру : У меню виберіть режим змагань або практики, та промчитеся по треках на потужному мотоциклі. Ваше завдання: набрати максимальну швидкість і першим фінішувати. Вас чекає гонка по самим різних трасах з крутими поворотами. Збирайте бонусні очки і здобувайте нові мотоцикли. Встановіть нові рекорди в заїздах. Стрілками керуйте мотоцикл.
Оцініть гру: Зіграли: 2176
Rash Race 2 ( Голосів:4, cредняя оцінка: 4/5)